Grafický náhled ZDARMA u každé objednávky
Nákup se SLEVOU na celý nákup
Bezpečně zabalené při doručení
Výroba tapety dle vlastního rozmeru
Doručení ZDARMA nad 7.000 Kč

 

Vliesové tapety na zeď

Možná i vy jste se našli v kategorií vliesových tapet. A my se tomu nedivíme, protože tento typ materiálu a tapet jako takových nabírá na popularitě raketovým tempem. Ptáte se kvůli čemu? V první řadě jde o pohodlnost. Snad nikdo se dnes nechce zbytečně zdržovat složitou aplikací čehokoliv na cokoliv. Vliesové tapety jsou super i proto, že jejich aplikace je velmi jednoduchá.

Při instalaci těchto tapet by se mělo používat lepidlo, které se nanáší buď přímo na tapetu, nebo na stěnu, což je jednodušší. Ta by měla být, pokud se dá, suchá, ale tapety jsou použitelné i ve vlhkém prostředí. Mají velmi dobrou propustnost vzduchu a páry, spolehlivě drží rozměrovou stabilitu a barevnou stálost a snadno se udržují. Prosto, jde o dokonalý doplněk interiéru nejen z funkčního, ale i estetického hlediska.

A právě estetickému hledisku bychom se měli věnovat trochu víc. Vždyť je to jeden z hlavních důvodů, proč si lidé vybírají právě vliesové fototapety. Pokročilé metody zpracování v kombinaci se skvělým a trvanlivé materiálem nabízejí stovky možností pro interiér vaší domácnosti, nebo třeba i kancelářské prostory. Vliesové tapety zkrátka drží krok s moderní dobou, která přeje inovacím, vkusnosti a netradičním řešením.

I proto budete v trendových interiérech jen těžko hledat stěny, které by byly olepené tapetami. Takové provedení prostor jen dusí. Klikněte na jakoukoliv tapetu z naší nabídky a podívejte, jak se tapety aplikují dnes. Prim hraje svěžest a elegance a tyto aspekty vliesové tapety do místnosti rozhodně přinesou. Vyberte si kategorii, která by mohla vyhovovat vašemu vkusu a požadavkům, a vybírejte si ze stovek módních vliesových tapet. Příroda, vesmír, hudba nebo sakrální momenty - u nás najdete všechno prvotřídní zpracovány.

Vliesové tapety na stěnu jsou velmi oblíbené kvůli jednoduché alplikaci. Materiál Vlies z netkané textilie (vláknitá buničina) se netrhá, je pevný a šetrný k životnímu prostředí. Díky svým sytým a živým barvám, vytvoří vlisová tapeta na stěně realistický obrazový efekt. Kombinace nejnovějších technologií tisku zaručuje, že barvy na tapetě nevyblednou díky speciálnímu UV filtru. Dekorace na zdi v podobě vliesové tapety vytvoří jedinečný prvek v interiéru, zatraktivní prostor v rekreačních zařízeních, na recepci, v kanceláři, vškole, v čekárně nebo v jiných prostorách. Lepidlo se nanáší na stěnu co usnadňuej lepení tapet.

Vlisová tapeta je netkaná textilie vyrobenou na bázi vliesových vláken. Manipulace s vliesovými tapetami je jednoduchá, tapety se netrhají, protože jsou pevné. Tyto tapety jsou vhodné na stěny jako je beton, sádrokarton, omítka. Rovněž mají izolační vlastnosti. Perfektní nápad jak dosáhnout změny v ať už v obytných nebo v obchodních prostorách. Vytvořte si nové a trendové prostředí, ve kterém se budete Vy, Vaše rodina, Vaši zákazníci a obchodní partneři cítit příjemně. Na požádání Vám vyrobíme tapetu z vlastní fotografie případně nás můžete kontaktovat s Vaší individuální požadavkem.

Technické parametry vliesové fototapety:

1. Gramáž 190g / m2
2. Fotorealistická kvalita tisku, rychlá doba schnutí
3. Odolnost proti otěru, voděodolnost, izolační vlastnosti
4. Požární klasifikace dle EN 13501-1
5. Certifikované podle Oeko-Tex 100, třída IV produkt
6. Tapeta je vyrobena ze speciální celulózy spojené s vlákninou

Vliesové tapety návod na lepenie najdete ZDE

Lepidlo na Vliesovú fototapetu nájdete aj v našej ponuke ZDE

Nabízíme Vám i různé povrchové úpravy vliesových tapet:

     Vliesová fototapeta hladká celulóza + vlákno (gramáž 190g / 1m2)
     Vliesová fototapeta strukturovaná celulóza + vlákno DV 615 (gramáž 190g / 1m2) *
     Vliesová fototapeta Strukturované celulóza + vlákno DV 617 (gramáž 190g / 1m2) *
     Vliesová fototapeta Strukturované celulóza + vlákno DV 619 ((gramáž 190g / 1m2) *
V případě zájmu nás kontaktujte tapetymix@tapetymix.cz

vliesova_fototapeta_na_stenu_619.jpgvliesova_fototapeta_na_zed_dv617.jpgvliesova_tapeta_na_zed_dv615.jpg

Pro zvýšení odolnosti fototapeta doporučujeme tekuté laminace. Tekutá laminace je vhodná hlavně na povrchy, kde hrozí vyšší riziko mechanického poškození, např. stůl, nábytek v dětském pokoji, kuchyňská zástěna. Jde o jemný tekutý ochranný filtr, který se nanese na povrch fólie. Cena laminace je 280 Kč / 1m2

Nenašli jste vhodný motiv? Víme Vám vyrobit jakýkoliv motiv iz fotobanky www.fotolia.com
Stačí když nám zašlete čislo Vámi vybraného obrázku / nachází se ve spodní části obrázku na pravé straně / případně link a rozměr fototapety jaký potřebujete, na email: info@tapetymix.cz zašleme Vám grafický náhled ZDARMA spolu s cenovou nabídkou.

V případě že máte jakékoliv dotazy napište nám na info@tapetymix.cz
Případně nám zavolejte na číslo +421 948 504 403 rádi Vám poradíme, pomůžeme.

Fotogalerie