Grafický náhled ZDARMA u každé objednávky
Nákup se SLEVOU na celý nákup
Bezpečně zabalené při doručení
Výroba tapety dle vlastního rozmeru
Doručení ZDARMA nad 4.500 Kč

 

Tapety podle materiálu na výběr

Výběr tapety podle materiálu. Tapety z různých materiálů se stávají nedílnou součástí interiérů, obchodních prostor, restaurací,... Při zařizování takových interiérů je určitě vítanou službou vybrat si z více druhů tapet. Ať už jde o materiál tapety, barevnost, vlastnosti tapet nebo její umístění na konkrétním povrchu. Máte možnost výběru materiálu při každé tapetě. Naše společnost nasměruje nové trendy, které ovlivňují interiérový design. V naší nabídce najdete moderní motivy na tapetách, ale i klasické. Všechny fototapeta Vám vyrobíme z vybraného materiálu. Na požádání Vám můžeme tapetu laminovat. Jde o tekutou jemnou laminaci, ktoú zvyšuje odolnost tapety před poškozením. Cena za laminaci tapety je 280 Kč / m2.

Materiály, ze kterých jsou vyrobeny naše fototapety jsou kvalitní a ekologické. Vlastnosti tapet a jejich odolnost - odolnost vůči otěru, omyvatelnost, voděodolnost, stálost barev, netrhají se, snadno se lepí, dlouhá životnost.

Tapety z kvalitních materiálů.

Latexová tapeta

1/ Trvanlivé barvy, voděodolná, odolná vůči otěru. Fototapetu můžete přetřít navlhčeným hadříkem. Je vhodná na hladkou stěnu kde máte jako podklad sádrovou stěrku případně jemně zrnitou stěnu "pucovku". Také je vhodná na sádrokarton. Není vhodná na hrubozrnné omítky. Ideální je na stěnách interiéru bez struktury / zrnitosti /.
2/ Gramáž: 212g / m2
3/ Šířka jednoho výtisku / pásu / je od 1 cm do 148cm. Pokud bude mít Vaše fototapeta rozměr 260cm x 260cm bude rozdělena na dvě části o rozměrech 130cm x 260cm + 130cm x 260cm, poprípade na 4 rovnaké časti. Je to vhodné i na manipulaci a samotné lepení fototapety.
4/ Způsob lepení: S přeložením 1 cm. PDF ke stažení


5/ Lepidlo na použití: doporučujeme lepidlo značky Metylan /special/.


Pro více infomací kliknete >>> ZDE <<<

Samolepící tapeta

1/ Ideální do interiéru na všechny hladké povrchy nábytek, vestavěné skříně, skříně, zrcadlo, dveře, sklo, výklad v obchodě. Je pružná, elastická, voděodolná a má dlouhotrvající barvy. Směle ji můžete ošetřit i mokrým hadříkem. Samolepící fototapeta se používá na kuchyňské zástěny, skříně, vestavěné skříně, renovace nábytku, dveří, okna a na různé použití ... atd. Nedoporučujeme ji lepit na stěny a už vůbec ne na stěny se strukturovaným povrchem.2/ Tloušťka: 100 mikronů
3/ Maximální šířka jednoho výtisku /pásu/ 133cm. Pokud bude mít tapeta rozměr 260x260, bude rozdělena na dvě části o rozměrech 130cm x 260cm + 130cm x 260cm, poprípade na 4 rovnaké časti. Je to vhodné i na manipulaci a samotné lepení fototapety.
4/ Způsob lepení: S přeložením 1 cm.PDF ke stažení


Pro více infomací kliknete >>> ZDE <<<

Vinylová tapeta

1/ Je to tapeta, která je výborná do kuchyně, koupelny a všude kde je vlhčí prostředí. Můžete ji směle mýt, má stálou barevnost, voděodolná, odolná vůči otěru. Další výhodou je to že je paropropustná. Je vhodná jak na stěny s hladkou a jemně zrintou strukturou. Při gramáži 350g / m2 dokáže tato fototapeta zakrýt i OŽNÉ nerovnosti na stěnách a dá se nalepit i na hrubší omítku.
2/ Gramáž: 350g / m2
3/ Šířka jednoho výtisku /pásu/ je od 1 cm do 126cm. Pokud bude mít Vaše fototapeta rozměr 250cm x 260cm bude rozdělena na dvě části o rozměrech 125cm x 260cm + 125cm x 260cm, poprípade na 4 rovnaké časti. Je to vhodné pro manipulaci a lepení tapety.
4/ Způsob lepení: Vinylová fototapeta se lepí bez zakládání PDF ke stažení
5/ Lepidlo na použití: doporučujeme lepidlo značky Metylan / special /

Pro více infomací kliknete >>> ZDE <<<

Vlisová tapeta

1/ Trvanlivé barvy, voděodolná, odolná vůči otěru. Fototapetu můžete přetřít navlhčeným hadříkem. Je vhodná na hladkou stěnu kde máte jako podklad sádrovou stěrku případně jemně zrnitou stěnu "pucovku". Také je vhodná na sádrokarton. Ne e vhodná na hrubozrnné omítky. Ideální je na stěnách interiéru bez struktury /zrnitosti/.
2/ Gramáž: 190g / m2
3/ Šířka jednoho výtisku / pásu / je od 1 cm do 150cm. Pokud bude mít fototapeta rozměr 280cm x 250cm bude rozdělena na dvě části o rozměrech 140cm x 250cm + 140cm x 250cm.
4/ Způsob lepení: bez zakládání. Doporučujeme lepidlo Metylan /direct/.PDF ke stažení

Pro více infomací kliknete >>> ZDE <<<

Nenašli jste vhodný motiv? Víme Vám vyrobit jakýkoliv motiv iz fotobanky www.fotolia.com
Stačí když nám zašlete čislo Vámi vybraného obrázku / nachází se ve spodní části obrázku na pravé straně / případně link a rozměr fototapety jaký potřebujete, na email: info@tapetymix.cz zašleme Vám grafický náhled ZDARMA spolu s cenovou nabídkou.

V případě že máte jakékoliv dotazy napište nám na info@tapetymix.cz
Případně nám zavolejte na číslo +421 948 504 403 rádi Vám poradíme, pomůžeme.