Grafický náhled ZDARMA u každé objednávky
Nákup se SLEVOU na celý nákup
Bezpečně zabalené při doručení
Výroba tapety dle vlastního rozmeru
Doručení ZDARMA nad 7.000 Kč

 

Tapety - vlastní, text, nápis, věnování, logo, citát

Originálním prvkem v interiéru bude tapeta s textem, který zakomponujeme do motivu fototapety. Můžete si vytvořit vlastní text v češtině, angličtině, i v jiném jazyku. Velké popularitě se těší motivační rodinné texty, citáty, které inspirují celou rodinku. Záleží na vaší fantazii a kreativitě.
Pošlete nám hotový grafický podklad s textem, který chcete mít na tapetě: velikost písma, barva písma, typ písma, font, atd. Chcete-li text zakomponovat do fototapety z naší nabídky, pošlete nám kód fototapety, rozměr fototapety, umístění textu na tapetě. Pošleme Vám cenovou nabídku a po odsouhlasení náhled tapety s vlastním textem.

fototapeta_motivacne_napisy.png

Tapeta na míru s firemním sloganem, logem.

fototapeta-firemne-logo_1.JPG

Nechte vyniknout logo Vaší společnosti, firemní slogan na viditelném místě v interiérech společnosti, nebo v kanceláři. Vyberte si design tapety, který je vhodný ať už na stěnu do firemních prostor, na okna, dveře, nebo na pulty na recepci. Logo zakomponujeme do vybrané fotografie a tapetu s logem Vám vyrobíme na míru.

V případě že máte jakékoliv dotazy napište nám na info@tapetymix.cz
Případně nám zavolejte na číslo +421 948 504 403 rádi Vám poradíme, pomůžeme.

Nenašli jste vhodný motiv? Víme Vám vyrobit jakýkoliv motiv iz fotobanky www.fotolia.com
Stačí když nám zašlete čislo Vámi vybraného obrázku /nachází se ve spodní části obrázku na pravé straně/ případně link a rozměr tapety jaký potřebujete, na email: info@tapetymix.cz zašleme Vám grafický náhled ZDARMA spolu s cenovou nabídkou.

Fotogalerie