Grafický náhled ZDARMA u každé objednávky
Nákup se SLEVOU na celý nákup
Bezpečně zabalené při doručení
Výroba tapety dle vlastního rozmeru
Doručení ZDARMA nad 7.000 Kč

 

Samolepící tapeta na hladké povrchy a stěny

Vždy je dobré, pokud věci jdou hladce. Bezproblémové řešení obliby všichni, no ne? A když se k nim navíc přidá hezký a nápaditý design, dokonalost je rázem na světě!

Vítejte v naší nabídce samolepících tapet a fólií na hladké povrchy! Pokud cítíte, že stěnám ve vaší domácnosti něco chybí, možná to budou právě tyto typy tapet, které zaplní ono hluché místo a dodají vašemu příbytku novou šťávu a svěžest. Samolepicí tapety a fólie představují skvělou variantu zejména tehdy, pokud plánujete ozvláštnit stěny, které nejsou zrnité, strukturované nebo jinak upravovány. Dají se použít bez lepidla a okamžitě zejména na hladké a suché povrchy skříní (i vestavěných), stolků a jiného nábytku, který splňuje dané požadavky. Fólie i tapety jsou odolné vůči oděru a vodě, navíc jsou i velmi pružné a pevné, což jsou jen důvody navíc, které hrají v jejich prospěch. Skutečně, minulé časy jsou dávno pryč a s nimi i nepříliš kvalitní a zajímavé tapety. Nenajdete je ani v našem eshopu - my se totiž soustředíme na aktuální trendy a nabízíme tapety a fólie, které jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a pomocí nejnovějších výrobních metod.

Vlastnosti tapet jsou jedna věc a vizuální stránka zase věc druhá. Rozhodně ale ne druhořadá. Máte vybrán motiv, nebo se raději necháte inspirovat nabídkou? Věříme, že v obou případech vám dokážeme vyhovět. Máme k dispozici více než 1300 samolepících tapet a fólií na hladké povrchy, seřazených a přehledně roztříděných do několika tematických kategorií. Na své si přijdou milovníci přírody, abstraktního umění, pohybu, techniky či vědy a astronomie. Tato nabídka ale není konečná, víme ji rozšířit o vámi vybrané motivy a obohatit o vaše postřehy a požadavky. Neprodáváme za každou cenu, ale snažíme se obohatit vaši domácnost a svět, ve kterém žijete, o nové podněty a obrazy, které se vám líbí.

Samolepící tapety nám nabízejí různá řešení a možnosti. Můžete je použít na zeď nábytek, sklo, zrcadla, kuchyňské zástěny, skříně, sprchové kouty, kachličky, okna, skříně, chladničky. Poskytují velké množství kreativních řešení. Vyrobíme Vám je na míru, i z vlastní fotky. Hezké motivy z našich kategorií využijete v každé místnosti interiéru. Samolepicí tapeta s logem Vaší společnosti či reklamou bude perfektně prezentovat Vaši společnost v obchodních priestorách. Samolepicí tapetu Vám umíme vyrobit v provedení matná a lesklá na hladký povrch, nebo speciální na zeď. Při samolepicí tapetě na stěnu vyrábíme jen matnou verzi. Chcete-li si objednat některou z těchto speciálních tapet napište nám mail na tapetymix@tapetymix.cz, zašleme Vám cenovou kalkulaci a samozřejmě grafický náhled.

Vlastnosti - samolepící tapety
1. Odolnost vůči vodě, vůči otěru, trvanlivé barvy, omyvatelnost, dlouhá životnost, super vizuální efekt, ekologická, bez zápachu, vysoká kvalita tisku
2. Tloušťka: 100 mikronů
3. Maximální šířka jednoho výtisku / pásu / 130cm. Pokud bude mít tapeta rozměr 260x260, bude rozdělena na dvě části o rozměrech 130cm x 260cm + 130cm x 260cm.
4. Lepení je s přeložením 1 cm

Návod na lepení smolepíci tapety nájdete ZDE

Pro zvýšení odolnosti fototapeta doporučujeme tekuté laminace. Tekutá laminace je vhodná hlavně na povrchy, kde hrozí vyšší riziko mechanického poškození, např. stůl, nábytek v dětském pokoji, kuchyňská zástěna. Jde o jemný tekutý ochranný filtr, který se nanese na povrch fólie. Cena laminace je 280 Kč / 1m2

Samolepicí tapety, MATERIÁL:

     Samolepící tapeta MATNÁ / na hladké povrchy v nabídce /
     Samolepící tapeta LESKLÁ / na hladké povrchy v nabídce /
     Samolepicí tapeta na stěnu * / na stěnu  v nabídce /
     

Nenašli jste vhodný motiv? Víme Vám vyrobit jakýkoliv motiv iz fotobanky www.fotolia.com
Stačí když nám zašlete čislo Vámi vybraného obrázku / nachází se ve spodní části obrázku na pravé straně / případně link a rozměr fototapety jaký potřebujete, na email: info@tapetymix.cz zašleme Vám grafický náhled ZDARMA spolu s cenovou nabídkou.

Video ukážaka na lepení samolepící tapety


 

V případě že máte jakékoliv dotazy napište nám na info@tapetymix.cz
Případně nám zavolejte na číslo +421 948 504 403 rádi Vám poradíme, pomůžeme.

Fotogalerie