Grafický náhled ZDARMA u každé objednávky
Nákup se SLEVOU na celý nákup
Bezpečně zabalené při doručení
Výroba tapety dle vlastního rozmeru
Doručení ZDARMA nad 7.000 Kč

 

Tapety na zeď, moderní dekorace

Tapety změní Vaši stěnu k nepoznání. Připadají Vám stěny nudné? Přemýšlíte nad změnou v interiéru? Tapety na zeď jsou jednoduchým řešením pro Váš interiér.

Tapety na zeď

Naše tapety na zeď vás přesvědčí svou kvalitou, odolností a barevností. Nabízíme vám na výběr materiály určené na stěny v té nejlepší kvalitě. To není všechno! Každou tapetu vám vyrobíme na míru, upravíme barevnost tapety. Dokonce vám vyrobíme tapetu i z vaší fotky. Nenašli jste vhodný motiv? Víme vám vyrobit jakýkoliv motiv i z fotobanky www.fotolia.com. Stačí, když nám zašlete čislo vámi vybraného obrázku /nachází se ve spodní části obrázku na pravé straně/ případně link a rozměr tapety jaký potřebujete, na email: info@tapetymix.cz zašleme vám grafický náhled ZDARMA spolu s cenovou nabídkou.

Pro zvýšení odolnosti tapety doporučujeme tekutá laminaci vhodnou hlavně na povrchy, kde hrozí vyšší riziko mechanického poškození, např. stůl, nábytek v dětském pokoji, kuchyňská zástěna. Jde o jemný tekutý ochranný filtr, který se nanese na povrch fólie. Cena laminace je 280 Kč / 1m2

Vybíráme tapety na zeď

Na stěnu doporučujeme tapety z následujících materiálů - vinyl, vlis, latex, vodolepíci. V případě, že se neumíte rozhodnout s výběrem fototapety, kontaktujte nás tapetymix@tapetymix.cz Pokud máte hladkou stěnu, doporučujeme latexovou tapetu nebo vodolepíci tapetu. Pokud je stěna jemně zrnitá, nerovná, vhodnější je vinylová tapeta, která překryje i nerovnosti na stěně. Na sádrokarton je nejvhodnější vlísová tapeta. Tapety na zeď jsou hladké a matné. Náročnější klienti si mohou vybrat i strukturované tapety vinylové nebo tapety vlisové (struktura písek, plátno, omítka). Novinkou na našem trhu je samolepící tapeta na stěnu s gramáží až 300g / m2. Tato samolepící tapeta je matná a má strukturovaný povrch. Výhodou je, že nepotřebujete žádné lepidlo a množství nářadí při tapetování. Samolepicí tapety jsou vhodné na stěnu a mají lepidlo na nosné a nepotištěné části.

Pokud jdete tapetu lepit na stěnu do kuchyně, do koupelny, zvolte raději vinylovou tapetu, která propouští páru i vlhkost. Vinylové i vlisové tapety jsou zároveň vhodnější na stěny, kde hrozí vyšší riziko mechanického poškození (dětský pokoj, čekárny, restaurace, kavárny, hotely). Pro zvýšení odolnosti fototapeta doporučujeme tekutou laminaci. Je vhodná hlavně na povrchy, kde hrozí vyšší riziko mechanického poškození, např. stůl, nábytek v dětském pokoji, kuchyňská zástěna. Jde o jemný tekutý ochranný filtr, který se nanese na povrch fólie. Cena laminace je 280 Kč / 1m2

Přesně si změřte povrch stěny, na který jdete lepit tapetu. Při každé tapetě (obrázku) máte k dispozici kalkulačku. Vyberte si materiál provedení tapety, zadejte rozměr ŠÍŘKA v cm x VÝŠKA v cm. Cena se Vám automaticky přepočítá a můžete odeslat objednávku. (Základní uvedená cena je za 1m2). Po odeslání vaší objednávky vám do 24 hodin zašleme na váš email grafický náhled na odsouhlasení /schválení/ jak bude tapeta vypadat při vámi zadaném rozměru. Kontrolujte si proto vaši emailovou schránku, abychom mohli po odsouhlasení vyrobit vaši novou fototapetu co nejdříve. Naše fototapety  jsou dostatečně silné. Gramáž je od 165g/m2 do 350g/m2. Netrhají se, jsou voděodolné, odolné vůči otěru, barevnost je stálá s realistickými barvami.Moderní technologie a kvalitní materiál jsou zárukou, že dekorační tapety na zeď jsou ekologické a šetrné k životnímu prostředí.

V případě že máte jakékoliv dotazy napište nám na info@tapetymix.cz   Případně nám zavolejte na číslo +421 948 504 403 rádi Vám poradíme, pomůžeme.

Fotogalerie

<<  < 1 2 >  >>
<<  < 1 2 >  >>