Grafický náhled ZDARMA u každé objednávky
Nákup se SLEVOU na celý nákup
Bezpečně zabalené při doručení
Výroba tapety dle vlastního rozmeru
Doručení ZDARMA nad 7.000 Kč

 

Tapety na míru na kuchyňskou linku

Jak vybrat tapety na linku, zástěnu do kuchyně.

Tapety na kuchyňské zástěny dodávají vaší kuchyni duši. Tapety doplní celkový vzhled kuchyňské linky i prostoru v kuchyni. K dispozici máte krásné kuchyňské tapety s ovocem, kávou, ale na výběr jsou i vzory abstraktní, květiny, architektura. Závisí na tom, co se Vám líbí, a jak máte zařízený interiér. Kromě kuchyňské zástěny lze tapety použít i na obkladačky, ledničku, kuchyňská dvířka, dveře, sololit. Tapetu na kuchyňské zástěně můžete překrýt i sklem, plexisklem vhodným na zástěny.

Je důležité na jaký povrch jdete tapetu lepit. Pokud má být nalepena na stěnu, doporučujeme Vám vinylovou tapetu, která propouští páru a vlhkost. Pokud chcete tapetu lepit na laminát, umakart, dřevotřísku, obkládačky, sklo, ... - nejvhodnější je samolepící tapeta, která může být matná nebo lesklá. Tapetu na kuchyňskou zástěnu Vám můžeme i laminovat /tekutá laminace, která zvyšuje odolnost tapety/. Tekutá laminace je vhodná hlavně na povrchy, kde hrozí vyšší riziko mechanického poškození, např. stůl, nábytek v dětském pokoji, kuchyňská zástěna. Jde o jemný tekutý ochranný filtr, který se nanese na povrch fólie. Cena laminace je 280 Kč / 1m2. Pokud má být tapeta umístěna za elektrickou, indukční desku laminace je vhodná. Od plynové desky by měla mít tapeta vzdálenost alespoň 25cm, případňe v místě mezi tapetou a plynovým sporákem dát sklo.

Údržba: tapeta můžete přetřít mokrým hadříkem se saponátem, nebo s čistou vodou. Nepoužívejte agresivní čisticí prostředky.

Postup při objednání tapety na kuchyňské zástěny

Vyberte si motiv tapety, který se Vám líbí. Změřte si plochu, na kterou chcete tapetu nalepit šířka v centimetrech x výška v centimetrech. Uveďte, zda chcete tapetu na jednu zástěnu, nebo na více částí zástěny. Můžete mít kuchyň ve tvaru L nebo U motiv Vám umíme rozdělit na požadované díly 1díl, 2 díly, Barevnost tapety Vám můžeme upravit černobílé provedení, sépie, změna barvy. Vyberte si materiál tapety / na stěnu vinylová tapeta, na nesavé povrchy samolepící tapeta /. Chcete laminaci? Tekutá laminace je vhodná hlavně na povrchy, kde hrozí vyšší riziko mechanického poškození, např. stůl, nábytek v dětském pokoji, kuchyňská zástěna. Jde o jemný tekutý ochranný filtr, který se nanese na povrch fólie. Cena laminace je 280 Kč/ 1m2. Všechny tyto údaje nám pošlete na náš mail tapetymix@tapetymix.cz Připravíme Vám zdarma náhled tapety na kuchyňskou zástěnu a cenovou kalkulaci. A jaká je dodací lhůta? Od 3 do cca 6 pracovních dnů.

Tapety do kuchyně, restaurace, jídelny, kavárny, baru:

Tapety vyrobíme na míru. Vinylové tapety propouštějí páru i vlhkost, jsou nejodolnější. Na nesavé povrchy použijte samolepící tapety. Tapety jsou voděodolné, odolné vůči otěru, barevnost je stálá.

Na výběr více než 1300 motivů tapet z naší nabídky www.tapetymix.cz

kuchynske_zasteny_fototapety.jpgkuchnia4e.jpg

fototapety_na_kuchynske_zasteny.jpg

fototapeta_na_kuchynsku_zastenu.jpg

Ve fotogalerii níže jsou umístěny fotografie klienty, který vyzkoušeli tapetu na kuchyňskou linku z naší nabídky na míru. Děkujeme jim za krásné fotky, které nám zaslali. Skvělá inspirace i pro Vás.

V případě že máte jakékoliv dotazy napište nám na info@tapetymix.cz
Případně nám zavolejte na číslo +421 948 504 403 rádi Vám poradíme, pomůžeme.

Fotogalerie