Grafický náhled ZDARMA u každé objednávky
Nákup se SLEVOU na celý nákup
Bezpečně zabalené při doručení
Výroba tapety dle vlastního rozmeru
Doručení ZDARMA nad 7.000 Kč

 

Latexové tapety na zeď

Tapety už dávno nejsou jen papírové, pomalované svitky, s nimiž je více práce než radosti. Moderní výrobní postupy a kvalitní materiály z nich dělají skvělý interiérový doplněk, který je nejen vkusný, ale také účelný a praktický. Latexové fototapety na zeď jsou toho jasným důkazem.

Latexové tapety z naší nabídky jsou velmi trvanlivé, odolné vůči vodě i oděru, takže jejich údržba je skutečně bezproblémová - dají se otřít i navlhčeným hadříkem. Tapeta přirozeně snese i instalaci na světlejších, slnečnejších plochách, protože je barevně stálá. Z vizuální stránky má tapeta velmi blízko k saténovému povrchu, protože je příjemně hladká a matná. Díky své váze 212g / m2 se tapeta při lepení netrhá. Celý proces instalace je relativně jednoduchý, podobný jako při lepení jiného druhu tapet. Výhodou je, že latexové tapety jsou ekologické a nezapáchají, což jen podporuje jejich oblibu mezi zákazníky. Tyto tapety jsou díky svým vlastnostem ideálním řešením pro kuchyně, obýváku, dětské pokoje, stejně jako kanceláře. Jak je to možné?

Široká nabídka různorodých motivů - to je další moment, pro který si latexové tapety na stěnu zamilujete. V naší nabídce je naleznete více než 1400, proto jsme je seřadili do přehledných kategorií. Vybírat si tedy můžete nejen z různých motivů, ale i barev a odstínů - zkrátka podle toho, co bude nejlépe pasovat do vaší domácnosti. Do staršího interiéru mohou skvěle zapasovat retro tapety, zatímco modernější laděné domácnosti může více zapasovat abstrakce. Prohledejte však i ostatní kategorie, i v nich se totiž dají najít opravdové skvosty. Pokud byste si přece jen nevybrali, nabídneme vám celou řadu dalších motivů z naší fotobanky a tapety vám připravíme doslova na míru.

Tapety latexové na zeď poskytují výborné řešení na dekoraci hladkých a rovných stěn. Materiál je hladký, matný s nádechem saténu. Nejmodernější technologie zaručuje fotorealistický tisk. Díky své gramáži 212g / 1m2 se tapeta netrhá a garancí je jednoduché lepení, které zvládne téměř každý. Tento materiál je velmi oblíbený kvůli atraktivní ceně a vysoké kvalitě. Tapety latexové jsou ekologické, bez zápachu, výsledkem je skvělý vzhled stěn v interiéru. Tapetu je možné i laminovat, což ještě zvýší její odolnost vůči vnějším faktorům. Vzor latexové tapety si můžete vybrat z naší pestré nabídky, nebo Vám vyrobíme tapetu na míru jako latexovou z Vaší fotografie. Tapety latexové se lepí podobným způsobem jako tapety z jiných materiálů. I při latexových tapetách si můžete zvolit vlastní rozměr. Jsou cenově dostupné a těší se velké oblibě. Jde o ekologickou potisk. Tapeta se při lepení netrhá.

Latexová tapeta na stěnu - vlastnosti

1. Trvanlivé barvy, voděodolná, odolná vůči otěru. Tapetu můžete přetřít navlhčeným hadříkem. Je vhodná na hladkou stěnu kde máte jako podklad sádrovou stěrku případně jemně zrnitou stěnu "pucovku". Také je vhodná na sádrokarton. Není vhodná na hrubozrnné omítky. Ideální je na stěnách interiéru bez struktury / zrnitosti /.
2 / Gramáž: 212g / m2
3 / Šířka jednoho výtisku /pásu/ je max. 130cm. Pokud bude mít Vaše fototapeta rozměr 260cm x 260cm bude rozdělena na dvě části o rozměrech 130cm x 260cm + 130cm x 260cm. Je to vhodné pro manipulaci i samotné lepení tapety.
4 / Návod na lepení tapety najdete ZDE
5 / Doporučujeme lepidlo značky Metylan na latexovou tapetu.
6/ Způsob lepení: S přeložením 1 cm

Pro zvýšení odolnosti tapety doporučujeme tekuté laminace. Tekutá laminace je vhodná hlavně na povrchy, kde hrozí vyšší riziko mechanického poškození, např. stůl, nábytek v dětském pokoji, kuchyňská zástěna. Jde o jemný tekutý ochranný filtr, který se nanese na povrch fólie. Cena laminace je 280 Kč / 1m2

Nenašli jste vhodný motiv? Víme Vám vyrobit jakýkoliv motiv i z fotobanky www.fotolia.com
Stačí když nám zašlete čislo Vámi vybraného obrázku /nachází se ve spodní části obrázku na pravé straně/ případně link a rozměr fototapety jaký potřebujete, na email: info@tapetymix.cz zašleme Vám grafický náhled ZDARMA spolu s cenovou nabídkou.

V případě že máte jakékoliv dotazy napište nám na info@tapetymix.cz
Případně nám zavolejte na číslo +421 948 504 403 rádi Vám poradíme, pomůžeme.

Fotogalerie