Grafický náhled ZDARMA u každé objednávky
Nákup se SLEVOU na celý nákup
Bezpečně zabalené při doručení
Výroba tapety dle vlastního rozmeru
Doručení ZDARMA nad 4.500 Kč

 

Tapety imitace kůže

Kůže - již od dávných dob je tento přírodní materiál součástí interiéru. Náš designérský svět zakomponoval tapety s imitací kůže do svého portfolia. Nejenže nabízíme tyto motivy, ale dokonce máme i materiály, které dokonale imitují její povrch - nejsou zcela hladké ale mají povrchovou embosovanou strukturu kůže (vyrábíme na individuální požadavky zákazníka).

Je načase obnovit stěny a nábytek něčím novým a originálním. "Kožené stěny" - tapety dodají interiéru nádech extravagance. Glamour efekt vytvoří imitace prošívané kůže, která se zaskví na zdi v obývacím pokoji nebo ve stylové kanceláři. Etno atmosféru dosáhnete použitím tapety s kůží zebry nebo tygra. Pokud preferujete urban jungle styl tapety s imitací hadí, krokodýlí kůže jsou tím správným řešením. Využijte svou fantazii a zpestřete si interiér originálním obkladem s koženým efektem na stěně.

Naše nabídka tapet z kolekce Kůže je variabilní, materiály jsou vhodné i při renováciii nábytku. Samolepící tapety - folie se vzorem kůže se jsou jako stvořené na polep dveří, nábytku, stolů. Využijte svou fantazii a vytvořte si rafinovaný design s použitím imitace kožených obkladů stěn a nábytku.