Grafický náhled ZDARMA u každé objednávky
Nákup se SLEVOU na celý nákup
Bezpečně zabalené při doručení
Výroba tapety dle vlastního rozmeru
Doručení ZDARMA nad 4.500 Kč

 

Vodolepíci tapety na zeď HP wallpaper

Pokud nemáte příliš zkušeností s lepením tapet, mohli by vám vyhovovat vodolepiace fototapeta s lepidlem aktivovaným vodou. Na instalaci tohoto typu tapet není potřeba žádné lepidlo - to už totiž je součástí tapety a je třeba ho akorát aktivovat. Aktivace se děje prostřednictvím namočení tapety do vody. Tu je na tapetu ale možné nanést i pomocí rozprašovače. Vlastnosti těchto tapet jsou v mnohém podobné samolepicím tapetám - i tento druh je odolný vůči vodě a oděru a také a vyznačuje barevnou stálostí. I proto jsou vodolepiace fototapeta s lepidlem aktivovaným vodou skvělé prakticky do každé části (místnosti) interiéru.

Jednoduchému procesu lepení nahrává i tloušťka materiálu tapety. 165 g / m2 představuje jistotu, že tapeta vydrží a při lepení se neroztrhne. Koneckonců, byla by to velká škoda - vždyť se jen podívejte jaké krásné a různorodé motivy tyto tapety nesou ...

• Abstrakce: Milujete barevnost a netypické vzory? Tak nahlédněte mezi abstraktní fototapety. Skvěle doladí moderní interiér v jakýchkoliv barvách.

• Feng-Shui: Hledáte tapetu do ložnice? Vyhněte se příliš ostrým barvám a agresivním motivem. Ty rozhodně mezi Feng-Shui tapetami nenajdete. Nechte se uklidnit motivy, které si za předlohu vzali myšlenky východní filozofie o harmonii a proudění energií.

• Mapy: Kancelář nemusí být jen sterilní místností bez nápadu a fantazie. Umístěte si na jednu z kancelářských stěn tapety s motivem mapy a prostor rázem získá na atraktivitě a vážnosti.

• Dětské: Chystáte se zařizovat pokoj svému dítěti? Pak byste neměli vynechat dětské fototapeta s oblíbenými kreslenými a pohádkovými postavičkami. Vytvořte svému děťátku pokojíček, na kterou bude s láskou vzpomínat.

Pokud vás naše fototapeta zaujaly více vlastnostmi jako motivy, dejte nám vědět o svých představách a my vám vytvoříme fototapetu na míru. K dispozici nemáme pouze stovky tapet v naší nabídce, ale dokážeme vytvořit i zcela nové, s motivy, které si vyberete.

Vodolepíci tapety na zeď mají konzistentní barvy. Jsou voděodolné, elastické, odolné vůči otěru . Výborně řešení pro ty, kteří nemají mnoho zkušeností s lepením tapety. Tapeta vhodná na stěny s hladkým povrchem. Používá se zejména v interiérech budov a má výhodu, že lepidlo je již naneseno na tapetě v suché formě a aktivuje se namočením celé tapety do vody. Vodolepiace tapety na stěny vřele doporučujeme.

Vlastnosti HP wallpaper

1 / Gramáž: 165g / m2
2 / Šířka jednoho výtisku / pásu / je od 1 cm do 130cm. Pokud bude mít fototapeta rozměr 260cm x 260cm bude rozdělena na dvě části o rozměrech 130cm x 260cm + 130cm x 260cm. Je to vhodné i na manipulaci a samotné lepení tapety.
3 / Lepení je se založením 1 cm

Doporučujeme prohlédnout si následující video jak se lepí vodolepiaca tapeta

V případě, že nemáte kde ponořit tapety do vody, doporučuji postříkat rozprašovačem na vodu /velmi mnoho/, případně tapetu namočit mokrou houbou.

Pro zvýšení odolnosti tapety doporučujeme tekuté laminace. Tekutá laminace je vhodná hlavně na povrchy, kde hrozí vyšší riziko mechanického poškození, např. stůl, nábytek v dětském pokoji, kuchyňská zástěna. Jde o jemný tekutý ochranný filtr, který se nanese na povrch fólie. Cena laminace je 280 Kč/1m2

Nenašli jste vhodný motiv? Víme Vám vyrobit jakýkoliv motiv iz fotobanky www.fotolia.com
Stačí když nám zašlete čislo Vámi vybraného obrázku / nachází se ve spodní části obrázku na pravé straně / případně link a rozměr fototapety jaký potřebujete, na email: info@tapetymix.cz zašleme Vám grafický náhled ZDARMA spolu s cenovou nabídkou.

V případě že máte jakékoliv dotazy napište nám na info@tapetymix.cz
Případně nám zavolejte na číslo +421 948 504 403 rádi Vám poradíme, pomůžeme.

Fotogalerie

Přihlaste se k odběru newsletteru